Четвер, 18.10.2018, 22:45
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
...
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Листопад » 7 » СЛОВО ПРО КОЛЕГУ
12:54
СЛОВО ПРО КОЛЕГУ

Стелися, доле, крізь усе життя...      

Тільки рішуча людина, енергійна, з твердим характером, така, що знає, чого вона хоче, чому вона хоче і які засоби ведуть до виконання її волі, – тільки така людина може виховати рішучих, енергійних, сильних характером людей.
        А. Дістервег

     Кожна особистість, унікальна, незвичайна та неповторна, отримала найцінніший подарунок від долі – своє життя. Воно дане лише один раз і для кожного своє. Особливе чи звичайне, щасливе або сумне, довге чи коротке, життя тягнеться від першої днини і до останньої, і не можна цей шлях пройти двічі. Частіше за все людина починає замислюватися про те, чим є її життя, коли за плечима вже багато прожитих років. Усі важливі події, дорогі люди, мрії, що здійснилися, та такі, що вже ніколи не стануть реальністю, – все це становить життєвий досвід людини. З нього вона робить певні висновки та навчає інших. Життя таке швидкоплинне, і легке, і складне, а іноді – ще й важке. Стільки в ньому перипетій, радощів, сподівань, різних неув’язок, труднощів, болю... У кожного своя доля, свій шлях, свої печалі і проблеми. Та як би там не було, а коли приходить свято, хочеться радості, світла і тепла.
     
У кожного бувають круглі дати, особисті торжества, коли душа співає, рветься ввись. І тоді він відчуває тепло та щирість, любов близьких людей. Знайомі, рідні, в свою чергу, вітають і говорять не звичайні, а найкращі, найяскравіші слова, в які вкладено і любов, і ніжність, і радість. А це дуже важливо, бо тоді людина відчуває, що потрібна, значима для когось у житті.
     
Кажуть, що праця педагога споріднена з хліборобською – із зернини добра і справедливості вирощує він душу людини, із цеглини знань складає її розум. Саме на цю нелегку педагогічну стежину стала у 1969 році випускниця Мукачівського педагогічного училища Надія Яківна Аджамко. Так склалося, що її, молоду, енергійну, сповнену надій і сподівань, доля закинула з Владивостока Приморського краю на Закарпаття, у Сваляву. Після закінчення педучилища працювала вчителем у санаторію „Човен” села Березників. З 1972 по 1974 роки свою педагогічну стежину продовжила піонервожатою в Свалявській середній школі №1, а з 1974-го – в середній школі №3. Надзвичайна допитливість, бажання підвищувати професійний рівень, творчий пошук спонукали її на навчання в Івано-Франківському педагогічному інституті імені Стефаника. Високий професіоналізм, ерудиція, педагогічний потенціал, працелюбність стали запорукою запрошення працювати методистом відділу освіти.
     
І тут Надія Яківна показала себе як самовідданий і чесний фахівець. Відмінною рисою стилю її роботи було чітке спрямування на досягнення високого кінцевого результату. Скільки б років не вчителював, труднощі, притаманні цій професії, ніколи не зникають, а лише змінюються, зростають вимоги. Сьогоднішня ювілярка завжди намагається іти в ногу з часом. Основою її вчительського хисту є повага та любов не тільки учнів, але й педагогів. Працюючи методистом відділу освіти, Надія Аджамко щоденно надавала методичну допомогу освітянам району. Досвідчений педагог, висококваліфікований спеціаліст, творча особистість, наполеглива і цілеспрямована у досягненні поставленої мети, її робота завжди відзначалася науковістю, практичною спрямованістю на забезпечення високої результативності. Глибока ерудиція, філософський склад розуму, різноманітні захоплення, власне бачення світу – все це притаманне Надії Яківні.
    
Багаторічна сумлінна праця з навчання і виховання підростаючого покоління неодноразово відзначалась грамотами та подяками. Не роки, а десятиліття невтомної праці віддала вона освіті. Ми шануємо вас, гордимося вами.
    
Талант – від Бога, а професіоналізм – то невтомна праця, сумлінність, відповідальність. І не так часто в житті зустрічаємо їх поєднання. Доля дарувала це Вам, шановна ювілярко. А нам – щастя знати вас, вчитися у вас професіоналізму і мудрості, порядності й людяності, високої культури, інтелігентності і простоти.
    У день ювілею вітаємо вас, Надіє Яківно! Ваші високі людські якості – скромність, порядність, пунктуальність, захопленість справою, велика працездатність, принциповість ще довго слугуватимуть нам зразком непересічної людини- педагога. Нехай мудрість сприяє Вам у справах, удача завжди супроводжує всі Ваші добрі починання, доля буде щедрою на вірних друзів, а людська вдячність – найвагомішим мірилом заслужених успіхів. Нев’янучої Вам любові, земного щастя, щоденних радощів, мирного неба. Живіть довго в щасті, благополуччі та доброму здоров’ї.
  Спасибі Вам, шановна ювілярко, за вашу багаторічну і добросовісну роботу, міцного Вам здоров’я, сімейної злагоди, достатку, довголіття.

  Хай Вам Бог зішле здоров’я й сили,
  Життя дарує молодості цвіт,
  Щоб Ви добро на цій землі творили
  З любов’ю в серці ще багато літ!

Наталія ВЛАСИК,
методист відділу освіти Свалявської РДА

Переглядів: 166 | Додав: svalyavaosvita | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0